عجب دختر با اراده ای ...

یه دختر خوشگلی هست که ١٧٠سانتیمتر قدشون است نه ببخشید یه دختر خوشگلی بود که 170 سانتیمتر قدشون بود ، این دختر خانم ما از اونجایی که یک خانواده ی خوب و یک نامزده خوبتر داشت و موفق شده بود ادامه ی تحصیل بدهد و دکتر بشود به ایشون خانم دکتر می گفتند.

این خانم دکتر ما شیطونی می کنند و 21 مهرماه 1386  به اتفاق نامزدشون به یک پارک می روند و فکر میکنید چی کار میکنند؟ خدا به دور کنار هم می نشینند و صحبت میکنند (وای وای ...) از آنجایی که خدا را شکر مملکت بی صاحب نیست و قانون دارد و الکی کسی نمی تواند ارزشهای مارا زیر پا بگذارد ، خوشبختانه 2-3 نفر از این برادرهای نهی از منکر  آنها را میبینند و تا بازداشگاه همراهیشون می کنند که امرشون کنند و نهیشون کنند  یک شب هم آنجا نگهشان میدارند و فردا صبحش که این خانم دکتر با برادشون تماس میگیرند که به پدر اطلاع داده و ایشان تشریف بیاورند و دختر جان ما را از بازداشگاه خارج کنند ...        ...              ...          ای دل غافل

خانم دکتر 170 سانتی متری ما آنقدر امر و نهی شده بود که دیگه نیم ساعت هم نمی تواند طاقت بیاورد و از عذاب وجدان کرده ها و نکرده ها با یک پارچه تبلیغاتی ، بیست سانتیمتری خودش را از چارچوب یک دری که 180 سانتیمتر هم نمی شده حلق آویز میکند و به سزای بی حرمتیهایش میرساند(خودش را) ولی به قول پدر این دختر چون دخترش 170 سانتیمتر بوده و پارچه هم حداقل 20 سانتیمتری می شده است این دکتر شیطون خدا بیامرز برای اینکه از دست این شغل مزخرف و نامزد شیطان صفت و خانواده ی نا آرامش راحت شود باید روی زانوهاشون ایستاده باشند و خودشان را دار زده باشند و کشته باشند ، زیرا اگر روی کف پا هاشان می ایستادن خفه نمیشدن .

عجب دختر با اراده ای بوده خدا بیامرز

هشت متهم این پرونده که همگی مامور بازداشتگاه امر به معروف و نهی از منکر همدان هستند با این استدلال که دلایل و مستندات علیه آنها کافی نبوده و همچنین به استناد شهادت شهود از سوی بازپرس شعبه سوم دادسرای همدان تبرئه شدند و برای آنها قرار منع تعقیب صادر شد. اسفندماه سال گذشته آیت الله هاشمی شاهرودی با تقاضای اولیای دم و وکلای زهرا بنی یعقوب مبنی بر ارسال پرونده از همدان به تهران موافقت کرده و برای بررسی بیشتر این درخواست را به شعبه ۲۰ دیوان عالی کشور فرستاده بود. ۱۷ فروردین ماه سال جاری نیز از سوی دادستان تهران دستور ارسال پرونده از همدان به تهران صادر شد و  بر خلاف اینکه اولیای دم و وکلای زهرا بنی یعقوب منتظر رسیدگی به پرونده در مراجع قضایی پایتخت بودند، روز گذشته رای دادسرای همدان به آنها ابلاغ شد.

راستی به نظر شما این قانونی که قرار صاحبان وبلاگ های مروج فساد را اعدام کنند اگر تصویب شود یعنی چی؟ چقدر ممکن با این قانون سلیقه ای برخورد شود؟ فساد یعنی چی؟  این عکس وبلاگ من هم نماد رواج فساد هست؟ دامنه ی این مسئله اصلا" محدود نمیشود؟

 واااااااااااااااااااااااااااااایاسترسوقت تماماسترس

/ 43 نظر / 18 بازدید
نمایش نظرات قبلی
سینوحه

سلام همسایه. احوال شما؟ ممنون از لینک کردنت فقط خواهشا سبنوحه رو به سیاست پیشه تغییر بده. امیدوارم آینده بیشتر بهم سر بزنیم و البت شما هم نظرات سازنده بدهید. موفق باشید[گل]

احسان

سلام.من به روزم با شکیبایی.مرسی

حامد

خانوم آزیتا خانوم .امکان داره تبادل لینک بکنیم.لطفا.

آمیتیس

سلام آزیتا جون. چرا آپ نمی کنی؟؟؟؟

حامد

سلام.درسته دقت نکرده بودم.اما ما با وبلاگ شما بد حال کردیم [نیشخند]و شما را میلینکیم.به امید مقبولیت وب ما نزد خانوم روزنامه نگار دست به قلم ناراضیه حرفشو بزن نترس.

حامد

اما باید قول بدی بهم سر بزنی.[بغل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل]

تو

[ناراحت][ناراحت][گریه][گریه][گریه]

مهسا

[عصبانی]همیشه همین طوری بوده آخه هموم لال مردیم[سبز]

از خدا بترس وانقدر دروغ نگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگو

سیما

خدا زهرا خانم را بیامرزد و امیدوارم به زودی زود شاهد رسوایی کامل و مجازات عاملات قتل این خانم دکتر ایران باشیم[گل]