مزخرف ترین احساس

میدونم این پستم خیلی بی ربطه امالبخند

یه دوستی دارم که میگه اگر

1. با یک نفر یک رابطه ای داشته باشی خیلی هم دوستش داشته باشی اما بدونی رابطتون آینده نمی تونه داشته باشه (چون از همه نظر باهم فرق میکنید و از هیچ نظری تفاهم ندارید و اخلاق و ارزش ها و خانواده و فرهنگ و تحصیلات و ....تون هیچ ربطی به هم نداره و اگر آینده ای وجود داشته باشه خیلی سیاه میشه) و تصمیم بگیری دم را خوش باشی و بی خیال آینده بشی(چون تمام کردن رابطه هم برات ممکن نباشه)

2. این مسئله را فقط خودت بفهمی و مجبور باشی برای طرف مقابلتم توضیح بدی. ( و بعد از کلی حرف و حدیث قانعش کنی) 

3. هر چی که بیشتر بگذره مطمئن بشی که اشتباه نکردی اما احساس کنی علاقت داره بیشتر میشه حالا علاقه ی خودت به جهنم احساس کنی طرف مقابلتم که توی این دنیای مزخرف یه آدم خوبه هر روز داره وابسته تر میشه و یه جورایی به خاطر تو یه سری از موقعیتهاشم داره از دست میده . بعد عذاب وجدان بگیری و بهش بگی که نباید این کارو بکنه تا یه جورایی خودتو تبرئه کنی و عذاب وجدانت آروم بگیره.

4. اما همین کار باعث بشه طرف مقابلت احساس کنه که تو خیلی خوبی و زیادی به فکر اونی پس بیشتر دوستت داشته باشه. تو هم از این احساس بد بودن و آزار دادنش در حال خفه شدن باشی.

5. احساس علاقه ی خودت یک طرف ، احساسات پاک طرف مقابلت یه طرف ، اینکه ندونی واقعا" چی میخوای هم یک طرف ، اینکه مطمئن باشی اگر باهاش ازدواج کنی حتما" بد بختش میکنی و اون هم تورو بد بخت میکنه و دوست داشتنتونم به لجن کشیده میشه یک طرف.

باشه

مجموع این موارد میتونه مزخرفترین حالت و احساس را برای آدم به وجود بیاره.افسوس

نظر شما چیه؟؟؟سوال

 

/ 39 نظر / 18 بازدید
نمایش نظرات قبلی
کوروش

gharar nist zarfe 1 sal be 1 chiz fekr konam. gharare be khaterate 31 sal negah konam[لبخند]

فهمیزی

این مثل ین می مونه که سرمای خیلی شدید خورده باشی و شدید عاشق ترشی باشی برخی آدما لذت لحظه و کوتاه مدت را انتخاب میکنند و برخیها لذت درازمدت این تفاوت دو دیدگاه نسبت به زندگی است

فریاد

بدترین حس ممکن که تجربش کردم[گل]

گاگول

سلام. من به روزم.تقریبا هر سه روزی یک بار به روز میشم.خوشحال می شم میزبانتون باشم.

فهیمه

سلام عزیزم آپم با جاودانگی حتما سر بزن

شکلات تلخ

تو هم نگران من نباش من هم مثل تو قوی هستم . قادرم نابود کنم. اما اگه لازم بشه با هم همکاری کنیم بد نیست [نیشخند]

نادي

حرف درستی هست اما این احساس برای تو همیشگی نیست و بعد از مدت کمی که از پایان این رابطه می گذرد با خودت میگویی: حیف شد منو درک نکرد مدتی بعدتر: عجب خری بودم من! خیلی مدتی بعدتر: این هم یک تجربه بود و درپایان: زندگی همین است سرشار از آزمون و خطاها و قرار نیست که همه از اول عاقل باشیم این مسیر حماقت باری ست که همه باید آن را تجربه کنیم پاینده[گل]